Lost your password?
Další utkání bude přidáno v brzké době
Vena Žák přišel, viděl, rozhodl PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Čtvrtek, 08 Duben 2021 08:00

OP muži - 8.kolo 

TJ Sokol Stará Červená Voda - TJ Sokol Velké Konětice  1 : 0 (0 : 0)

Sobota 26.9.2020

Branky: 75. Žák

Sestava SČV: Kroupa - Dvořáček, Fidrich, Machů M., Křivan - Burďák, Lapčík, Gurka, Kocián - Lučan, Žák  střídali: Barabáš, Danilko, Polák, Miťko, Machů P.

OP žáci st. - 2.kolo 

Lipová-lázně - TJ Sokol Stará Červená Voda  2 : 2 (2 : 0), na pen. 4 : 3

Středa 30.9.2020

Branky SČV: 51. Plášek Vlastimil, 61. vl.

Sestava SČV:  Jílek Filip, Turoň Tomáš, Machů Vanessa, Plášek Vlastimil, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Dubčíková Martina, Sliž Sebastian, Mindžák Jaroslav, Ondruch Nikolas, Rejda Jiří, Komárek Josef, Burďáková Nikola, Fidrich Marek, Poláková Karolína, Rejda Jan

 
Důstojný byl jen poločas PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Čtvrtek, 08 Duben 2021 07:42

OP muži - 7.kolo 

FK Vápenná - TJ Sokol Stará Červená Voda  5 : 0 (1 : 0)

Sobota 19.9.2020

Branky: 43. a 49. z pen. Šebesta, 59. a 82. z pen. Sloup, 88. z pen. Krézek

Sestava SČV: Kroupa - Polák, Fidrich, Turoň, Rejda - Danilko, Juhaňák, Křivan, Kocián - Lučan, Lapčík  střídali: Barabáš, Burďák, Dvořáček, Miťko, Žák, Machů P.

OP žáci st. - 1.kolo 

TJ Sokol Stará Červená Voda - TJ Vidnava  2 : 9 (2 : 6)

Středa 16.9.2020

Branky SČV: 15. a 25. Mindžák Jaroslav 

Sestava SČV:  Jílek Filip, Turoň Tomáš, Machů Vanessa, Plášek Vlastimil, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Dubčíková Martina, Sliž Sebastian, Mindžák Jaroslav, Ondruch Nikolas, Rejda Jiří, Komárek Josef, Burďáková Nikola, Fidrich Marek, Poláková Karolína

OP žáci st. - 7.kolo  

SK Řetězárna - TJ Sokol Stará Červená Voda  7 : 0 (4 : 0)

Sobota 19.9.2020

Sestava SČV: Jílek Filip, Turoň Tomáš, Machů Vanessa, Plášek Vlastimil, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Dubčíková Martina, Sliž Sebastian, Mindžák Jaroslav, Ondruch Nikolas, Rejda Jiří, Komárek Josef, Burďáková Nikola, Fidrich Marek, Poláková Karolína

OP přípravky st. - 1.kolo  

TJ Sokol Stará Červená Voda - SK Řetězárna  4 : 11 (3 : 8)

Čtvrtek 17.9.2020 

Branky SČV: 10.Zeleňák Matěj, 15. Ehrenberger Tomáš, 20. Škodík Štěpán, 50. Studená Sára Veronika

Sestava SČV: Rejda Jan, Ehrenberger Tomáš, Fidrich Marek, Škodík Štěpán, Burďák Petr, Ondrušík Pavel, Gábor Damian, Studená Sára Veronika, Mydliar Lukáš, Studený Sean, Zeleňák Matěj 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 08 Duben 2021 09:04 )
 
Mládežnické soutěže zahájeny, s Dynamem prohra natřikrát PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Čtvrtek, 08 Duben 2021 06:22

OP muži - 4.kolo 

TJ Sokol Stará Červená Voda Dynamo Javorník  1 : 7 (0 : 4)

Branka SČV: 67. Turoň

Sestava SČV: Machů P. - Polák, Fidrich, Žák, Rejda - Miťko, Křivan, Kocián, Dvořáček - Danilko, Lapčík  střídali: Barabáš, Turoň, Machů M.

Sobota 29.8.2020

OP žáci st. - 4.kolo 

TJ Sokol Stará Červená Voda Dynamo Javorník  1 : 3 (0 : 1)

Branka SČV: 50. Sliž Sebastian

Sestava SČV: Turoň Tomáš, Machů Vanessa, Plášek Vlastimil, Reimer František, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Dubčíková Martina, Sliž Sebastian, Mindžák Jaroslav, Ondruch Nikolas

Sobota 29.8.2020 

OP přípravky st. - 4.kolo  

TJ Sokol Stará Červená Voda Dynamo Javorník ,,B"  1 : 14 (0 : 9)

Branka SČV: 60. Gábor Damian

Sestava SČV: Rejda Jan, Ehrenberger Tomáš, Fidrich Marek, Škodík Štěpán, Burďák Petr, Ondrušík Pavel, Gábor Damian, Studená Sára Veronika, Mydliar Lukáš, Studený Sean

Pondělí 31.8.2020 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 08 Duben 2021 09:03 )
 
Mizérie pokračuje PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Čtvrtek, 08 Duben 2021 07:14

OP muži - 6.kolo 

TJ Sokol Stará Červená Voda - Jiskra Velká Kraš  4 : 5 (1 : 2)

Sobota 12.9.2020

Branky: 22. a 82. Lapčík, 34. Křivan, 90. Dvořáček - 30. vl., 21. Trusík, 45. Roubalík P., 66. Roubalík M., 86. Vysloužil

Sestava SČV: Kroupa - Polák, Fidrich, Turoň, Rejda - Danilko, Juhaňák, Křivan, Kocián - Machů P., Lapčík  střídali: Barabáš, Burďák, Dvořáček, Miťko, Žák

OP žáci st. - 5.kolo 

FK Stomix Žulová - TJ Sokol Stará Červená Voda  9 : 0 (2 : 0)

Neděle 6.9.2020 

Sestava SČV: Turoň Tomáš, Machů Vanessa, Plášek Vlastimil, Reimer František, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Dubčíková Martina, Sliž Sebastian, Mindžák Jaroslav, Ondruch Nikolas, Rejda Jiří

OP žáci st. - 6.kolo  

TJ Sokol Stará Červená Voda - FC Tatran Supíkovice  10 : 0 (5 : 0)

Sobota 12.9.2020

Branky SČV: 26., 29. a 36. Turoň, 34. a 55. Mindžák, 18. Miťko, 25. Machů, 50. Ondruch, 62. Zemánek, 68. Rejda

Sestava SČV: Jílek Filip, Turoň Tomáš, Machů Vanessa, Plášek Vlastimil, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Dubčíková Martina, Sliž Sebastian, Mindžák Jaroslav, Ondruch Nikolas, Rejda Jiří, Komárek Josef, Burďáková Nikola, Fidrich Marek, Poláková Karolína

OP přípravky st. - 5.kolo  

FK Jeseník - TJ Sokol Stará Červená Voda  21 : 0 (8 : 0)

Pondělí 7.9.2020 

Sestava SČV: Rejda Jan, Ehrenberger Tomáš, Fidrich Marek, Škodík Štěpán, Burďák Petr, Ondrušík Pavel, Gábor Damian, Studená Sára Veronika, Mydliar Lukáš, Studený Sean, Fidrichová Viola

OP přípravky st. - 6.kolo 

TJ Sokol Stará Červená Voda - FK Mikulovice  1 : 16 (1 : 9)

Pondělí 14.9.2020

Branka SČV: 10. Rejda Jan

Sestava SČV: Rejda Jan, Ehrenberger Tomáš, Fidrich Marek, Škodík Štěpán, Burďák Petr, Ondrušík Pavel, Gábor Damian, Studená Sára Veronika, Mydliar Lukáš, Studený Sean, Zeleňák Matěj 

 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 08 Duben 2021 09:04 )
 
První body jsme získali bez boje, Skorošice nepřijely PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Čtvrtek, 08 Duben 2021 06:17

OP muži - 3.kolo 

TJ Sokol Stará Červená Voda - TJ Skorošice  3 : 0   kontumačně

Sobota 22.8.2020

 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 2 z 62