Devět branek na úvod jara PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 19 Březen 2012 21:49

Sokol SČV - TJ Skorošice 9 : 0 (4 : 0)

Sobota 17.3.2012 - Výborný úvod jara, po velmi dobrém výkonu, krásných akcích a brankách jsme deklasovali hosty ze Skorošic 9 : 0. Z hostování se vrátili Jakub Maceček a Petr Chromek a také jejich velmi dobrý výkon přispěl k pěknému jarnímu zážitku. Jakub Maceček dokonce otevřel skóre, když procedil vyražený míč za záda hostujícího brankáře po dlouhém autu Luboše Gurky - 1 : 0. Ve 28. minutě to bylo po pasu Fidricha a přesném a tvrdém zakončení Jirky Lapčíka 2 : 0. Pak přišly velké chvíle Luboše Gurky, který nejprve ve 36. min a následně ve 40. min po nahrávkách Jirky Lapčíka vstřelil dvě branky - 4 : 0.

Ve druhém poločase aktivita pokračovala a v 52. min se z voleje po rohu Jirky Lapčíka trefil Pavel Jílek - 5 : 0. V 56. min se již po čtvrté nahrávce Jirky Lapčíka trefil Mirek Juhaňák - 6 : 0. Mirek za 7 min vybojoval míč a nacentroval před bránu a Luboš Gurka završil hattrick - 7 : 0. Luboš měl však takovou chuť, že v 70. minutě napřáhl z 18 m a trefil přesně k tyči - 8 : 0. Tečku za vydařeným střeleckým představením napsal Jirka Lapčík po nahrávce Luboše Gurky - 9 : 0. Bohužel v poslední minutě oplácel Honza Lapčík a uviděl červenou kartu.

Branky SČV: 16. Jakub Maceček (as. Luboš Gurka) 1:0, 28. Jirka Lapčík (as. Lukáš Fidrich) 2:0, 36. Luboš Gurka (as. Jirka Lapčík) 3:0, 40. Luboš Gurka (as. Jirka Lapčík) 4:0, 52. Pavel Jílek (as. Jirka Lapčík) 5:0, 56. Mirek Juhaňák (as. Jirka Lapčík) 6:0, 65. Luboš Gurka (as. Mirek Juhaňák) 7:0, 70. Luboš Gurka 8:0, 72. Jirka Lapčík (as. Luboš Gurka) 9:0

Sestava SČV: Ligenza - Staník (70. Turoň), Machů Martin, Jílek, Lapčík Jan -  Chromek, Fidrich (55. Kopřiva), Gurka, Maceček Jakub (75. Porč) - Juhaňák, Lapčík Jiří

ČK: 90. Lapčík Jan - disciplinární komise potrestala Honzu zákazem startu na 12 měsíců!

Aktualizováno ( Pondělí, 09 Duben 2012 12:40 )