Fantastické vítězství s Jeseníkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Úterý, 03 Duben 2012 20:44

Sokol SČV - FK Jeseník "B" 6 : 1 (3 : 1)

Sobota 31. 3. - Na podzim skončil náš zájezd do Jeseníku debaklem 1 : 9. Tentokrát jsme nastoupili na domácím hřišti a očekávali jsme těžký boj, protože A-tým Jeseníku svou soutěž ještě nezačal. Na hřišti bylo vše jinak. Hned v první minutě střílel z rohu malého vápna Jirka Lapčík a trefil tyč. Prvních 15 minut jsme byli aktivnější a hrálo se na polovině soupeře. Pak však udeřilo ve 22. min, když se jeseničtí rozběhali a kombinační akci zakončili pěknou střelou přes Radka Kořivu k zadní tyči - 0 : 1. Hosté převzali iniciativu a v několika šancích jsme měli velké štěstí, že gól nepadl a když už padl, byl pískán ofsajd. Tak přišla ke slovu přesná noha Jirky Lapčíka. Nejprve ve 29. min z rohu nacentroval tak, že Luboš Gurka mohl pouze nastavit lopatku a bylo srovnáno - 1 : 1. V závěru poločasu, ve 36. min a ve 44. min, Jirka vyslal dvěma krásnými přihrávkami do samostatného nájezdu Mirka Juhaňáka a ten v obou případech obešel golmana a bylo to 3 : 1.

Ve druhém poločase se hosté pokusili rychle snížit, ale tentokrát jsme se z prvního pořádného útoku prosadili my. Pavel Jílek poslal v 55. min přesnou přihrávku za obranu a Jirka Lapčík si přesným zakončením poradil - 4 : 1. Do hry naskočil Tomáš Bundil a po velmi dobrém výkonu v Písečné se prosadil i tentokrát. V 63. min důrazným napadáním vybojoval míč a krásně přihrál Mirkovi Juhaňákovi, který završil hattrick - 5 : 1. V prvním domácím utkání vstřelil 4 branky Luboš Gurka a tentokráte nazul střelecké kopačky Mirek Juhaňák. Čtvrtou branku vstřelil  v 76. min, kdy ho do nájezdu poslal pěknou přihrávkou Marek Staník - 6 : 1. V závěru utkání potvrdil Radek Kopřiva několika výbornými zákroky svůj velmi dobrý výkon v brance.

Branky SČV: 29. Luboš Gurka (as. Jiří Lapčík) 1:1, 36. Miroslav Juhaňák (as. Jiří Lapčík) 2:1, 44. Miroslav Juhaňák (as. Jiří Lapčík) 3:1, 55. Jiří Lapčík (as. Pavel Jílek) 4:1, 63. Miroslav Juhaňák (as. Tomáš Bundil) 5:1, 76. Miroslav Juhaňák (as. Marek Staník) 6:1

Sestava SČV:  Kopřiva - Staník, Machů Martin, Jílek, Distler (46. Maceček Vojtěch) - Chromek, Fidrich (60. Bundil), Gurka, Maceček Jakub (80. Porč) - Juhaňák, Lapčík Jiří

Aktualizováno ( Pondělí, 09 Duben 2012 12:27 )